Shop Mobile More Submit  Join Login
×
Details

Submitted on
March 8, 2013
Image Size
896 KB
Resolution
629×857
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
996
Favourites
29 (who?)
Comments
26
Downloads
19
×
umarl mi kot by inconditionally umarl mi kot by inconditionally
wysiliłam się na nowy szablon na terrible... smutny, ze smutnym tekstem i smutnymi zdjęciami, ze smutnymi kolorami...

wybaczcie, ale wesołych, kolorów szablonów jak na razie tworzyć nie będę...
Add a Comment:
 
:iconcaudire:
Caudire Featured By Owner Apr 11, 2013  Hobbyist Interface Designer
przykro z powodu kota :c ale praca jest wręcz genialna, jakbym czuła twoje emocje przez ekran, patrząc na nią :O
Reply
:iconinconditionally:
inconditionally Featured By Owner Apr 11, 2013
No właśnie ja cały czas to czuję. Dlatego nie mogę patrzeć na tą pracę. Nie przyglądam się jej, nie wracam do niej. Łatwiej jest nie myśleć, choć nie ma dnia, bym się nie zastanawiała, dlaczego coś, jakaś siła wyższa, daje nam życie, by w tak krótkim czasie je odebrać.
Reply
:iconcaudire:
Caudire Featured By Owner Apr 11, 2013  Hobbyist Interface Designer
miałam podobnie, kiedy umarł pies mojej babci, więc wiem co czujesz. zawsze jak byłam mała i jeździłam do dziadków to bawiłam się z tym zwierzakiem, zawsze na mnie czekał i mnie witał już w bramie, a tu pewnego dnia po prostu go nie było.
Reply
:iconangershade:
angershade Featured By Owner Mar 9, 2013
bring mi di horizoooon
Reply
:iconinconditionally:
inconditionally Featured By Owner Mar 9, 2013
oł jea
Reply
:iconangershade:
angershade Featured By Owner Mar 10, 2013
nie wiedziałam że posłuchujesz się w takiej muzyce, chyba że chodzi tylko o tą piosenkę
Reply
:iconinconditionally:
inconditionally Featured By Owner Mar 10, 2013
oli sykes <3333 ja słucham tylko takiej muzyki. instrumenty, wokale, instrumenty. żadnej komerchy <3 Emarosa, D.R.U.G.S., Muse, BMTH, Muse, BMTH... Ryan Ross, Craig Owens, Jonny Craig, OLI SYKES <333 Kocham nową płytę BMTH, jest tak bardzo 'posthardkorowa' (xD) i żałuję, że nie będzie mnie w kwietniu w Krakowie :< co prawda mogli nie odchodzić tak zupełnie od koncepcji skrzypiec w utworach (don't go), bo to było mega (zresztą ja uwielbiam takie połączenia, o czym świadczy moja miłość do starego P!ATD) i strzałem w dziesiątkę byłoby połączyć z tym najnowsze utwory, ale i tak jest super <3
Reply
:iconangershade:
angershade Featured By Owner Mar 10, 2013
nie słuchasz tylko takiej muzyki bo Muse czy Paniki nie mają nic do post-hardcoreu czy metalcoreu :p a Muse po ostatniej płytce to kompletna komercha, tak mi się wydaje. Niby mało kto wyciąga głos jak Matt, ale jest tam minimum rocka alternatywnego i bardziej podrzuciłabym ich pod eksperymentalny/elektroniczny. a BMTH ani trochę nie składa się z samego Olliego, chciałabym przypomnieć. Nowa płytka jest spokojna, byłabym w stanie powiedzieć. Ot, takie wyciszające, do spania. Podoba mi się, ale oczekiwałam czegoś lepszego... Cóż, niczego lepszego nie stworzą :d Nie będą w kwietniu tylko w maju, i jadę, muszę pojechać. A Architects? Memphis May Fire? While She Sleeps? Nic Ci to nie mówi?
Reply
:iconinconditionally:
inconditionally Featured By Owner Mar 10, 2013
Hmmm... Powiedzmy, że mi sama muzyka ciężka nie wystarcza. Nie wystarcza drzeć ryja w określony sposób, żeby mnie zadowolić:p Ciężka muzyka mnie nie oczyszcza, nie daje upragnionego uczucia spełnienia w trakcie słuchania. Ja kocham instrumenty. Najlepsze są utwory tak przesycone ich ilością, z tak rozbudowanym aranżem, by naprawdę ciężko było je odegrać. Doceniam tylko to, co trudne w wykonaniu.
W przypadku zespołów metalcore'owych raczej nie znalazłam takich połączeń. Liczy się wokal, instrumenty, nieprzeciętne melodie. Samo ciężkie granie nie wystarcza, by utwór był trudny. Mówiąc, że słucham tylko takiej muzyki, miałam na myśli tylko część tego gatunku. Gdy słucham przy znajomych "Nearly witches" (demo) nikt nie rozumie, co jest w tej piosence pięknego. A ja wiem - bo ogromnym osiągnięciem byłoby ją odtworzyć. Mnogość instrumentów, coś pięknego. Nieprzeciętna melodia.
Szukam w ciężkiej muzyce tylko syntezy.
Reply
:iconangershade:
angershade Featured By Owner Mar 10, 2013
wreszcie ktoś, kto choć w połowie ogarnia to co ja myślę nt tej muzyki... Przykładowo wielka fanka The Devil Wears Prada. Nie wiem, czy przesłuchiwałaś - ale darcie mordy w akompaniamencie naprawdę rewelacyjnie dobranych odskoczni gitarowych i perkusyjnych plus niesamowite teksty. Ostatnio kumpel puścił mi Chelsea Grin i... Nie ma porównania. Ten sam gatunek, tak odrębne światy. Skoro lubujesz się w nadmiarze instrumentów i ciekawych zagrań to może słuchasz post-rocku?
Reply
Add a Comment: